okt 222017
 

Na predaj rodinný dom na slnečnom pozemku  v obci Častkovce. Cena 75 000 EUR.

Zaujala Vás táto Nehnuteľnosť a ste zvedaví, čo všetko Vám môže ešte ponúknuť priamo pri jeho osobnej obhliadke? Radi s Vami absolvujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti. Obhliadky si prosím nahláste na t.č. 0911 443 331 u pani Soni Pokornej, konateľky spoločnosti.

Cena  75 000 €
Lokalita   Častkovce
Plocha pozemku   3613 m²
Stav   Pôvodný
Kategória  Rodinný dom so záhradou

Ponúkame na predaj starší,  obývateľný rodinný dom v obci Častkovce, vhodný  na trvalé bývanie s čiastočnou rekonštrukciou. Dom stojí  na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 3613 m2, súčasťou je letná kuchyňa, hospodárska budova, samostatne stojaca garáž ( ďalšie parkovacie miesta vo dvore) a krásny veľký slnečný pozemok s ovocnými stromami. Dom má v súčasnosti 4 izby + kuchyňa, kúpeľňa spolu s WC, pivnica (z 3/4 podpivničený RD) Priestranné chodby ako i schodisko smerom do pivnice a podkrovia. Obytný priestor sa dá rozšíriť rekonštrukciou podkrovia. Dom je postavený z pálenej tehly (r.1968) bol stále obývaný. Dom je napojený na elektriku, vodu, plyn, má samostatnú žumpu, vŕtanú studňu. Kúrenie je zabezpečené kotlom na plyn, prípadne ďalším kotlom na tuhé palivo. RD je bez tiarch.

 Občianska vybavenosť  v obci: Predajňa potravinárskeho tovaru, pohostinské odbytové stredisko, zariadenie pre údržbu a opravu motorových vozidiel, areál súkromných firiem, pošta, knižnica, telocvičňa, futbalové ihrisko, základná škola s materskou školou. Lekára a lekáreň v blízkych Čachticiach (2,6km). V okolí obce možnosť turistiky ( v blízkosti hrad Čachtice – cca 13 minút cesty autom), ďalej je v blízkosti rekreačné stredisko Kálnica s možnosťou lyžovania a cyklodráha cca 25 minút cesty autom a rekreačné stredisko Zelená Voda s možnosťou kúpania 21 minút cesty autom. 

Obec je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 9,6 km a od mesta Piešťany 16,5 km.

Uvedená cena je  vrátane provízie realitnej kancelárie, právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva. Zaujala Vás táto ponuka? Chcete nám navrhnúť inú cenu?…  Radi s Vami absolvujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti. Obhliadky si prosím nahláste na t.č. 0911 443 331 u pani Soni Pokornej, konateľky spoločnosti. U uvedenej nehnuteľnosti robíme obhliadky aj počas sobôt a nedieľ. Tešíme sa na Vás.

Prečo odporúčame kúpiť túto nehnuteľnosť?

  • zaujímavá lokalita
  • blízkosť okresného mesta Nové Mesto nad Váhom
  • bezproblémová a rýchla dopravná dostupnosť  s HD alebo autom
  • pekný pozemok
  • možnosť využitia na rodinné bývanie a farmárčenie

 

Poloha

Fotogaléria

 

Merange_reality

 

 

Ospravedlňujeme sa, ale komentár formulár je zatvorený v tejto dobe.