apr 172018
 

Na predaj rodinný dom na slnečnom pozemku  v Trenčíne. Cena 280 000 EUR.

Zaujala Vás táto Nehnuteľnosť a ste zvedaví, čo všetko Vám môže ešte ponúknuť priamo pri jeho osobnej obhliadke? Radi s Vami absolvujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti. Obhliadky si prosím nahláste na t.č. 0911 443 331 u pani Soni Pokornej, konateľky spoločnosti.

Cena  280 000 €
Lokalita   Trenčín Soblahovská
Plocha pozemku   669 m²
Stav   Kompletná rekonštrukcia
Kategória  Rodinný dom so záhradou vhodný aj na podnikanie

 

Väčší RD po kompletnej rekonštrukcii, na slnečnom pozemku v Trenčíne vhodného nielen na bývanie ale i na podnikanie? Cena 280.000 Eur

Ponúkame krásny RD s 2-oma bytovými jednotkami, s garážou a záhradným domčekom – Trenčín. Výhodou tejto nehnuteľnosti je že sa dá využívať na veľkorysé bývanie ako i na kombináciu  firmy a bývania. Možné využitie je i ako dvojgeneračný dom, ktorý poskytuje plnohodnotné bývanie.

Súčasťou RD je garáž s bránou na diaľkové ovládanie, ako i samostatne stojací záhradný domček a parkovacie miesta pred RD. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 669 m2 z čoho záhrada tvorí 401 m2.  Je situovaný vo vyhľadávanej, tichej a bezpečnej  lokalite Soblahovská v Trenčíne.  V roku 2008  prebehla na dome kompletná rekonštrukcia a v r.  2014 bola kompletne vymenená strecha.

Dispozícia domu: pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá rozdeľuje RD na  dve samostatné bytové jednotky so samostatnými vstupmi a umožňuje aj vstup do pivnice.

 Prvé podlažie (3+1) pozostáva z chodby, obývacej izby cez ktorú sa prechádza  do spálne,  kuchyne, 1 menšej  izby, kúpeľne so sprchovým kútom a WC.

 Na medziposchodí sa nachádza  priestranná izba s výstupom na krásnu veľkú  terasu

Druhé podlažie (3+1) pozostáva:  z obývacej izby prepojenou s kuchyňou, 2 –och izieb, šatníka, kúpeľne so sprchovým  kútom a rohovou vaňou a WC..

RD je čiastočne podpivničený svoje miesto si tu našla  sušiareň, práčovňa, špajza. Ďalší priestor je možné využiť na  úložné priestory.

RD má  ku každej bytovej jednotke  zavedené samostatné merače energií. Bytové jednotky sú vykurované každá svojim plynovým kotlom, je napojený na všetky inžinierske siete. (nízke mesačné náklady  cca 130 eur)

Garáž je o rozlohe 27 m2 s bránou na DO, v zadnej časti sa nachádza  WC s umývadlom a murovaným sprchovým kútom.

Murovaný záhradný domček, ktorý je v súčasnosti využívaný ako letná kuchynka je napojený na vodu i elektriku a záhradný krb.

Na pozemku sa nachádza  funkčná studňa, ktorou sa dajú znížiť mesačné náklady za vodu.

Uvedené nehnuteľnosti sú udržiavané, pozemok je kompletne oplotený s kovanou vstupnou bránou na DO.

Kompletná občianska vybavenosť: nemocnica,  MŠ, ZŠ, , tržnica, obchody, autobusová doprava. Do centra mesta pešou chôdzou cca 15 min.

Máte inú predstavu o cene? Pošlite nám vašu cenovú ponuku na merange@merange.sk  alebo nás telefonicky kontaktuje na 0911/443 331

Viac info na našej stránke merange.sk  v sekcii naša ponuka

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva. Zaujal Vás tento rodinný dom  a ste zvedaví, čo všetko Vám môže ešte ponúknuť?  Radi s Vami absolvujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti. Obhliadky si prosím nahláste na t.č. 0911 443 331 u pani Soni Pokornej, konateľky spoločnosti. U uvedenej nehnuteľnosti robíme obhliadky aj počas sobôt a nedieľ. Tešíme sa na Vás.

Prečo odporúčame kúpiť túto nehnuteľnosť?

  • zaujímavá lokalita
  • Blízkosť centra
  • Bezproblémová a rýchla dopravná dostupnosť  s MHD alebo autom
  • na daný typ nehnuteľnosti zaujímavá cena predaja
  • pekný pozemok
  • možnosť využitia na rodinné bývanie aj podnikanie

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.  Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím – MERANGE s.r.o. – člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

PREDÁVATE SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ? OZVITE SA NÁM…

Poloha

Fotogaléria

Merange_reality

 

 

Ospravedlňujeme sa, ale komentár formulár je zatvorený v tejto dobe.