Kto sme

 
Featured Video Play Icon

Kto sme?

Sme tím expertov zameraných na reality a realitné právo. Poskytneme pomocný materiál a naše profesionálne služby k úspešnému predaju Vašej nehnuteľnosti. Radi poradíme a pomôžeme aj Vám.

Napĺňa nás poskytovanie pomoci ľuďom, predávajúcich či kupujúcich nehnuteľnosti, ktorá robí našu činnosť zmysluplnou. Týka sa to hlavne realitného a právneho poradenstva. Podarilo sa nám vytvoriť úžasný pracovný  tím realitných poradcov, právnikov , architekta a hypotekárneho poradcu.

Neustále  hľadáme nové spôsoby ponuky a predaja , zaujímavé odprezentovania nehnuteľností. Našou snahou je čo  najviac odbremeniť   klienta od behania po úradoch, advokátoch a tento čas mu poskytnúť  napríklad na využitie krásneho spoločného  výletu s rodinou, alebo venovaniu sa svojej obľúbenej činnosti.

Zároveň sa venujeme aj vzdelávacej činnosti, kde v našej poradni  odovzdávame svoje poznatky z praxe   terajším či budúcim klientom, s ktorými si vždy vytvárame priateľský vzťah pretrvávajúci niekedy i dlhé roky. Čítajte ZDARMA na http://merange.sk/poradna/

Certifikovaný realitný poradca zložil odbornú skúšku v oblastiach

–          Realitné právo

–          Určenie ceny nehnuteľnosti

–          Kataster nehnuteľnosti

–          Daňové povinnosti pri predaji, prenájme nehnuteľnosti

–          Prevencia realitnej kriminality

–          Pristúpil k realitnému kódexu, súčasťou ktorého je aj etický kódex

Autorizovaný architekt, ktorý zabezpečí

–          Vypracovanie architektonických štúdií a projektov spojených s budúcimi úpravami nehnuteľnosti

–          Vybavenie stavebných povolení a územných rozhodnutí

–          Stavebný dozor

–          Pozemkové úpravy

Tím právnikov– spolupracujeme s tímom právnikov, ktorí dohliadajú na to, aby boli zmluvy vypracované korektne pre obe strany (kupujúci, predávajúci)

Hypotekárny poradca, ktorý zabezpečuje celý proces vybavovania hypotekárneho úveru pre klienta

 

 

 Zanechaj odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)