Kto sme

 
Featured Video Play Icon

Kto sme?

Sme tím expertov zameraných na reality a realitné právo. Poskytneme pomocný materiál a naše profesionálne služby k úspešnému predaju Vašej nehnuteľnosti. Radi poradíme a pomôžeme aj Vám.

Napĺňa nás poskytovanie pomoci ľuďom, predávajúcich či kupujúcich nehnuteľnosti, ktorá robí našu činnosť zmysluplnou. Týka sa to hlavne realitného a právneho poradenstva. Podarilo sa nám vytvoriť úžasný pracovný  tím realitných poradcov, právnikov , architekta a hypotekárneho poradcu.

Neustále  hľadáme nové spôsoby ponuky a predaja , zaujímavé odprezentovania nehnuteľností. Našou snahou je čo  najviac odbremeniť   klienta od behania po úradoch, advokátoch a tento čas mu poskytnúť  napríklad na využitie krásneho spoločného  výletu s rodinou, alebo venovaniu sa svojej obľúbenej činnosti.

Zároveň sa venujeme aj vzdelávacej činnosti, kde v našej poradni  odovzdávame svoje poznatky z praxe   terajším či budúcim klientom, s ktorými si vždy vytvárame priateľský vzťah pretrvávajúci niekedy i dlhé roky. Čítajte ZDARMA na https://merange.sk/poradna/

Certifikovaný realitný poradca zložil odbornú skúšku v oblastiach

–          Realitné právo

–          Určenie ceny nehnuteľnosti

–          Kataster nehnuteľnosti

–          Daňové povinnosti pri predaji, prenájme nehnuteľnosti

–          Prevencia realitnej kriminality

–          Pristúpil k realitnému kódexu, súčasťou ktorého je aj etický kódex

 

Tím právnikov– spolupracujeme s tímom právnikov, ktorí dohliadajú na to, aby boli zmluvy vypracované korektne pre obe strany (kupujúci, predávajúci)

 

 

 Zanechaj odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.