dec 292015
 

Viete o tom, že jeden z faktorov, ktorý vplýva na kvalitu nášho života, šťastie úspech….  je nehnuteľnosť v ktorej žijete? Áno, práve ona vplýva na naše pocity a emócie…. či sa cítime spokojnými,  šťastnými….. Je to tak, či sa nám to páči a či nie. Naše  pocity následne vplývajú na to, ako  budeme reagovať na iných ľudí a situácie, určujú nám  optiku, ktorou  vnímame svet okolo, a naše vnímanie určuje, aký postoj  zaujmeme k jednotlivým situáciám, ľuďom …. a následne náš postoj zasa určuje aké budú naše  výsledky.

 

 

Položme si sami pre seba otázku:

Aké emócie – pocity vyvoláva u mňa moja nehnuteľnosť?

Ak je odpoveď „skvelé“ majitelia s touto odpoveďou s určitosťou takúto nehnuteľnosť do ponuky na predaj nedajú …ponechajú si ju a s láskou sa o ňu starajú. A ak sa predsa niekedy rozhodnú takúto  nehnuteľnosť predať, predajú  ju veľmi rýchlo a za veľmi dobrú cenu.

No čo však ak je odpoveď  „ depresívne, odoberajúce energiu…“ majitelia s takouto odpoveďou sa snažia predať nehnuteľnosť čo najrýchlejšie. Ale čo v prípade, ak vlastníme takúto nehnuteľnosť a predaj nám nie je umožnený?….. akoby sme cítili, že sme niečím blokovaní, náš úspech v tej či onej oblasti  sa nám javí pozastaveným. Cítime sa v patovej situácii. Ako z toho von?

Existuje veľmi veľa literatúry, kurzov, tréningov ktoré sa zaoberajú touto problematikou. Jedným z nás vyhovujú, iným zasa nie. Musím priznať, že i ja som riešila práve takúto situáciu. Prečítala som množstvo literatúry, zúčastnila som sa kurzov…. no po opadnutí prvého nadšenia, som bola opäť na začiatku svojej cesty hľadania. Pýtala som sa seba samej, ako je to možné, veď predsa tvrdili, že to 100% funguje. Že je to o viere mi bolo jasné. Tak ako vo všetkom. No kde sa tá viera vyparila? …. A prečo?

Všetci sme jedineční a nikto z nás nie je nastavený rovnako ….. a v tomto to celé bolo.

Začala som pristupovať k našej nehnuteľnosti srdcom. Myšlienky, ktoré sa mi preháňali hlavou som začala preosievať. Sitom mi bolo srdce. Tie, ktoré vo mne vyvolávali skvelý pocit, tie som prijala a začala uplatňovať . Bolo mi úplne jedno či sú v súlade s takým, či onakým učením.

A výsledok?

Naša nehnuteľnosť sa časom premenila, akoby šibnutím čarovného prútika na úžasný priestor ktorý nás nabíja, v ktorom radi trávime  svoj voľný čas, kde sa naši priatelia a známi cítia fantasticky, priestor, ktorý  nás napĺňa radosťou a pokojom.

Pohoda

Verím, že som vám aspoň trošku prispela svojím riešením k ďalším možnostiam, ako si sami  pretvoriť svoju nehnuteľnosť na šťastný a radostný domov .Ak sa rozhodnete vymeniť terajšiu adresu za „šťastnú adresu“ svojho bývania, rada vám s tým pomôžem kontakt na mňa je 0911/443 331

S úctou k Vašej jedinečnosti

Soňa Pokorná

Merange_reality

 

 

Ospravedlňujeme sa, ale komentár formulár je zatvorený v tejto dobe.