nov 152015
 
Sen každého z nás, trochu z iného uhla pohľadu.

Tak ako vo všetkých oblastiach aj vo svete realít ste si určite všimli aj vy, že nastala „NOVÁ DOBA“  – to čo fungovalo roky dozadu, zrazu akoby už  nefungovalo tak ako kedysi. Niekedy stačilo zverejniť predaj domu, bytu v tlačových médiách, alebo len označiť nehnuteľnosť, a ľudia sa ozývali sami. Áno bolo to obdobie kedy prevládal DOPYT NAD PONUKOU. Všetci sme postrehli, že situácia sa však zmenila PONUKA PREVLÁDA NAD DOPYTOM. V súčasnosti nie  je vôbec ľahké predať kvalitne nehnuteľnosť. Je pravda, že máme k dispozícií internet, email, no je tu však ešte NIEČO, a podvedome to cítime , že to NIEČO  nám zásadne  ovplyvňuje náš predaj!

Väčšina z nás keď  sa rozhodne pristúpiť ku predaju svojej nehnuteľnosti z toho či iného dôvodu, čo urobí? – ihneď začne počítať, koľko peňazí potrebuje na pokrytie svojich ďalších potrieb z predaja nehnuteľnosti, bez ohľadu na to či nehnuteľnosť má naozaj takú hodnotu. Mnohokrát aj sami v sebe cítime, že takú hodnotu nehnuteľnosť nemá a ideme aj tak hlavou proti múru. Začneme vysielať do vesmíru myšlienky typu, „ chcem predať svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie a za čo najviac peňazí!“ A čo sa nám stane? Takto si  nastavíme pascu sami sebe,  v podobe ohraničenia časového úseku do kedy nehnuteľnosť chceme predať, vedomého ohraničenia nereálnej požadovanej finančnej čiastky. Zosobníme sa s touto myšlienkou a keď sa tak nestane, nastavíme si tak druhú pascu v podobe nervozity a zbrklého, poväčšine nesprávneho konania a chybného  vyhodnocovania ďalších krokov. Udržiavanie si myšlienky predaja nehnuteľnosti čo najrýchlejšie a za čo najvyššiu cenu sa nám nakoniec vypomstí a odstupom času po vytriezvení reálne vyhodnotíme, že sme prestrelili. Vyvarujme sa tejto zásadnej chyby!

Ja vám ponúkam teraz trochu INÝ UHOL POHĽADU, ktorý nás posunie ďalej a udrží nás pri tak náročnom rozhodnutí, ako je predaj našej nehnuteľnosti ( mnohokrát ako jedinej najväčšej dosiahnutej materiálnej hodnoty v našom  živote) v pokoji a harmónii  a budeme sami cítiť, že naše kroky sú  tie správne, smerujúce k úspešnému predaju napĺňajúci nás radosťou.

Pozrime sa na predaj našej nehnuteľnosti z ponúkaného myšlienkového uhla:

Čo sa stane, keď hore uvedenú myšlienku , „ chcem predať svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie a za čo najviac peňazí!“ vyslovím trochu inak? Pýtate sa AKO? No jednoducho  –  správne  ju nasmerujem! A to je to najdôležitejšie, veď predsa všetci už v dnešnej dobe vieme a je to aj  dokázané že  MYŠLIENKA HÝBE SVETOM!

napríklad

  • „prajem si predať nehnuteľnosť“
  • „ prajem si aby nehnuteľnosť, ktorú ponúkam na predaj oslovila kupujúceho, ktorý hľadá -práve túto nehnuteľnosť a žiadnu inú“
  • „prajem si aby túto nehnuteľnosť kúpil človek, ktorý by sa v nej cítil dobre, tak ako dobre som sa v nej cítil ja
  • „prajem si aby nehnuteľnosť svojmu novému majiteľovi slúžila čo najlepšie
  • „ prajem si, aby obchod prebehol ku úplnej spokojnosti oboch strán (kupujúci-predávajúci)“
  • ……….

Čo cítite ?

Vnímate ten rozdiel? Zamyslite sa nad významom slova „CHCEM A PRAJEM SI“ . Vnímate ho? Na takýchto a ďalších rozdieloch zmeny mysle pracuje aj  realitná spoločnosť Merange, ktorej činnosť sme postavili   na nových princípoch myslenia. JEDINEČNÝM spôsobom pomáha napĺňať predstavy VÁS- NAŠICH KLIENTOV. Lebo váš splnený sen je i našim splneným snom. O úspešnosti práce s novými princípmi v spoločnosti Merange svedčí aj slušný počet nehnuteľností, ktoré  našli  svojich nových majiteľov za krátku dobu.

AKO SA TO UDEJE? …

Ste zvedaví?

Páči sa Vám to?

Chcete byť súčasťou tohto jedinečného procesu?

ÁNO?

NAPÍŠTE na merange@merange.sk  ZAVOLAJTE na 0911/443 331 a dohodneme si spoluprácu. S výsledkom budete určite nadšený, tak ako boli mnohí z vás pred vami, ktorí zanechali aj svoj odkaz na našej webovej stránke  www.merange.sk pod tlačítkom hodnotenia našich klientov.

Veď vyskúšajte a zhodnoťte  sami!

Tešíme sa na VÁS

Autor článku: Soňa Pokorná

Merange_reality

 

 

Ospravedlňujeme sa, ale komentár formulár je zatvorený v tejto dobe.