Príbeh

 
Konateľ spoločnosti a realitný maklér

Môj príbeh

Už od malička som bola empatické dievčatko, ktoré prežívalo naplno príbehy druhých ľudí.

Bola som tichá a veľmi vnímavá čo mi ostalo i dodnes. Krivda, hoci i na cudzom človeku sa ma vždy riadne dotkla.

Ako stredoškoláčke mi bolo umožnené spoznať jedného úžasného človeka. Bol ním Mgr. Stanislav Duník, ktorý mi nesmierne a s láskou pomáhal zorientovať sa na rozbúrenom mori života a nabrať ten správny smer. Naučil ma veriť v seba samú, že nikdy ale nikdy tu nie som sama, vždy a za každých okolností je pri mne Niekto, kto kráča vedľa mňa a v prípade potreby keď sa zakolíšem stojí ten Niekto za mnou, aby ma podržal.

Tento človek už nie je medzi nami. Bol a zostal mi veľkým vzorom! Jeho vplyv na môj život udal smer a cestu ktorou som sa vydala.

Pri svojej práci po skončení školy ako kádrový pracovník v KDZ, ACHP, ONV kde som pracovala, som sa neustále stretávala s rôznymi životnými príbehmi ľudí. Skoro v  každom jednom príbehu som videla možnosť týmto ľuďom pomôcť, no nie vždy sa to dalo. Nezáviselo to len odo mňa, ale v tej dobe aj od mojich nadriadených.
Tieto situácie tzv. bezmocnosti, kedy človek mohol a zároveň nemohol pomôcť svojmu blížnemu ma priviedli k myšlienke opustiť vtedajší zabehnutý systém zamestnanec-zamestnávateľ a takto si rozviazať ruky.

Dlho som hľadala v akej oblasti by som uplatnila svoje posolstvo, pre ktoré som prišla na tento svet. Nakoniec som ho našla v realitnej činnosti. V roku 2012 sme spolu s manželom Petrom založili súkromnú realitnú spoločnosť MERANGE, v ktorej sa naplno spoločne realizujeme v pomáhaní iným napĺňať si svoje sny. A čo je úžasné, už mi nikto nezväzuje ruky! Som šťastná, že som sa vydala práve touto cestou a takto si naplnila svoj vysnívaný sen. O tom, že výber bol ten správny hovoria najmä hodnotenia našich klientov, ktoré dostávame za našu prácu a ich šťastné usmiate tváre hovoria za všetko.

Do dnešného dňa si takmer zo všetkými klientmi udržujeme aktívny priateľský vzťah. Niet krajšieho ohodnotenia pre nás, keď sa z nášho klienta stane náš priateľ.

Každému jednému z Vás, ktorý ste dočítali tento príbeh až tu, prajem aby ste sa aj Vy našli tak ako ja a s radosťou a naplno prežívali svoj život.

Na záver dám jednu myšlienku, ktorú určite veľa z vás dôverne pozná:

„Dobre vidíme srdcom, to hlavné je očiam neviditeľné“

Exupéry

Nezabúdajme že šťastie a radosť spočíva v žiarivom a harmonickom domove a harmonický a žiarivý domov spočíva v našom šťastí a radosti.

 

  2 komentáre to “Príbeh”

  1. Nepoznala som Stanka osobne,ale mám pocit,že som ho poznala celý život. Bol vzorom mojej neterky Soňky,veľa jej pomohol v bežnom živote a aj v duchovnom. Česť jeho pamiatke,bol to výnimočný človek !!!!

  2. Stanko bol dobry clovek a knaz bol to moj najlepsi bratranec cest jeho pamiatke.

 Zanechaj odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)