Príbeh

 
Konateľ spoločnosti a realitný maklér

Áno tu ste správne!

Predávame nehnuteľnosti našich klientov  najvýhodnejšie a bezpečne k ich spokojnosti

Pomáhame majiteľom nehnuteľnosti pri predaji dosiahnuť ich očakávania, alebo sa  k nim čo najviac priblížiť tým, že robíme veci inak ako ostatní.

Hneváme sa…….

Keď sú majitelia nehnuteľnosti zavádzaní tým, že im hneď na samotnom začiatku  nie je odprezentovaná reálne predajná cena ich nehnuteľnosti na realitnom trhu, ale sú ponechaní dosť často vo svojej mylnej predstave. Len preto, aby sa tzv. „maklér“  urobil pekným  v ich očiach a dostal nehnuteľnosť do ponuky. A tak sa za asistencie „makléra“ oberajú o dôveryhodnosť v očiach kupujúceho ako i o samotný úspešný predaj nehnuteľnosti.

Keď majitelia nedostávajú od „makléra“  konkrétne a podstatné informácie počas samotného priebehu obchodu –  odozvu z obhliadok, aby sa dalo priebežne zasahovať a pracovať na úspešnom predaji.

Keď po nabratí nehnuteľnosti do ponuky „maklér“ prestane na danej nehnuteľnosti pracovať a len vyčkáva či sa niekto ozve a či nie. atď…………….

Sledujte nás na facebooku TU

Pozrite si naše hodnotenia TU

Pozrite si naše licencie TU

Pozrite si našu galériu TU

 

Môj príbeh

Už od malička som bola empatické dievčatko, ktoré prežívalo naplno príbehy druhých ľudí.

Bola som tichá a veľmi vnímavá čo mi ostalo i dodnes. Krivda, hoci i na cudzom človeku sa ma vždy riadne dotkla.

Ako stredoškoláčke mi bolo umožnené spoznať jedného úžasného človeka. Bol ním Mgr. Stanislav Duník, ktorý mi nesmierne a s láskou pomáhal zorientovať sa na rozbúrenom mori života a nabrať ten správny smer. Naučil ma veriť v seba samú, že nikdy ale nikdy tu nie som sama, vždy a za každých okolností je pri mne Niekto, kto kráča vedľa mňa a v prípade potreby keď sa zakolíšem stojí ten Niekto za mnou, aby ma podržal.

Tento človek už nie je medzi nami. Bol a zostal mi veľkým vzorom! Jeho vplyv na môj život udal smer a cestu ktorou som sa vydala.

Pri svojej práci po skončení školy ako kádrový pracovník v KDZ, ACHP, ONV kde som pracovala, som sa neustále stretávala s rôznymi životnými príbehmi ľudí. Skoro v  každom jednom príbehu som videla možnosť týmto ľuďom pomôcť, no nie vždy sa to dalo. Nezáviselo to len odo mňa, ale v tej dobe aj od mojich nadriadených.
Tieto situácie tzv. bezmocnosti, kedy človek mohol a zároveň nemohol pomôcť svojmu blížnemu ma priviedli k myšlienke opustiť vtedajší zabehnutý systém zamestnanec-zamestnávateľ a takto si rozviazať ruky.

Dlho som hľadala v akej oblasti by som uplatnila svoje posolstvo, pre ktoré som prišla na tento svet. Nakoniec som ho našla v realitnej činnosti. V roku 2012 sme spolu s manželom Petrom založili súkromnú realitnú spoločnosť MERANGE, v ktorej sa naplno spoločne realizujeme v pomáhaní iným napĺňať si svoje sny. A čo je úžasné, už mi nikto nezväzuje ruky! Som šťastná, že som sa vydala práve touto cestou a takto si naplnila svoj vysnívaný sen. O tom, že výber bol ten správny hovoria najmä hodnotenia našich klientov, ktoré dostávame za našu prácu a ich šťastné usmiate tváre hovoria za všetko.

Do dnešného dňa si takmer zo všetkými klientmi udržujeme aktívny priateľský vzťah. Niet krajšieho ohodnotenia pre nás, keď sa z nášho klienta stane náš priateľ.

Každému jednému z Vás, ktorý ste dočítali tento príbeh až tu, prajem aby ste sa aj Vy našli tak ako ja a s radosťou a naplno prežívali svoj život.

Na záver dám jednu myšlienku, ktorú určite veľa z vás dôverne pozná:

„Dobre vidíme srdcom, to hlavné je očiam neviditeľné“

Exupéry

Nezabúdajme že šťastie a radosť spočíva v žiarivom a harmonickom domove a harmonický a žiarivý domov spočíva v našom šťastí a radosti.