Referencie

 

PREDÁVATE SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ? Možno to nie je pre Vás dôležitá informácia, ale ľudia vyjadrujú svoju spokojnosť s novou spoločnosťou, ktorá prišla nedávno na trh s prelomovým a totiž úplne odlišným spôsobom predaja domu, bytu či pozemku.

A prečo ľudia vyjadrujú toľkú spokojnosť? Jednoducho preto, lebo táto spoločnosť robí veci inak , ako ostatné spoločnosti zaoberajúce sa predajom nehnuteľnosti.

Uvediem príklad:

Radí ľuďom ako si predať sám nehnuteľnosť a pritom sa vyvarovať chýb.

Poskytuje zadarmo 6. e-bookov, ktoré sú akoby vodítkom a to:

I. Predávať svoju nehnuteľnosť sám, alebo pomocou certifikovaného poradcu (ak si chcete predávať sám, tu je návod ako na to)

II. Správne inzerovanie Vašej nehnuteľnosti – učí ako správne inzerovať

III. Ako správne pripraviť nehnuteľnosť na obhliadku – pár rád a tipov

IV. Viete akú chybu robíte pri predaji svojej nehnuteľnosti?- poučte sa

V. Ako správne nastaviť cenu bytu, ktorý chcete predať – neprerobte

VI. Druhy predaja nehnuteľnosti – užitočné informácie

Ak sa Vám ani potom samému nedarí predať nehnuteľnosť, s predajom Vám v spoločnosti radi pomôžu.

V prípade keď nemáte čas sám sa venovať predaju svojej nehnuteľnosti, a rozhodnete sa požiadať spoločnosť MERANGE o pomoc pri predaji svojej nehnuteľnosti , spoločnosť s plnou zodpovednosťou preberie Vašu úlohu a obchodnému prípadu sa venuje až do samotného konca.

Som rada , že na trh prišla spoločnosť Merange, ktorá svojich klientov neberie ako čísla, ktoré jej majú vyprodukovať za každých okolností finančnú hotovosť, netlačí umelo ceny nehnuteľnosti dole za účelom rýchleho predaja , ale vytvára si s klientmi „kamarátsky vzťah“ a „vzájomnú dôveru“ bez ktorej sa málokedy dotiahne úspešne predaj do samotného konca.

Ja osobne vnímam spoločnosť MERANGE ako vysoko profesionálnu, flexibilnú, prispôsobujúcu sa realitnému trhu, maximálne ústretovú voči klientom a zodpovednú za prejavenú dôveru.

Riadí sa heslom, „ úspešný predaj je vtedy úspešným predajom, keď predávajúci je spokojný ako nehnuteľnosť predal a kupujúci je spokojný akú nehnuteľnosť kúpil“

Doporučujem osloviť a využiť služby spoločnosti Merange a jej realitnej kancelárie. Znamená to pre Vás nezabudnuteľný a zaujímavý spôsob spolupráce.

Pre tých, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac, rada sa podelím o kontakt na túto spoločnosť:

www.merange.sk

e-mail: merange@merange.sk

Faceboook: Merange_s.r.o

autor: Alena Bečáková,  Martin