apr 162015
 

Hľadáme „ ihlu v kope sena“ – tú správnu a pravú osobu do našej realitnej spoločnosti. Hľadáme niekoho, kto verí základnej myšlienke našej spoločnosti, kto je pripravený žiť a dýchať našim poslaním.

Našim cieľom a  hlavným poslaním  je poskytovanie pomoci, ekonomickej a právnej ochrany obom zmluvným stranám v obchodných prípadoch s nehnuteľnosťami. Vďaka ktorému si naši klienti môžu bezstarostne naplniť svoje sny.

ec0b2441-38fb-475f-bee6-5b1f7bc0b0d9

 

NÁŠ TÍM TVORÍ:

 Certifikovaný realitný poradca: práve on sa priamo venuje a komunikuje s klientom

Autorizovaný architekt

Tím právnikov

Hypotekárny poradca 

Sme oddaní týmto princípom:

 • sme autentickí, komunikatívni
 • máme záujem o trvalý rast a vývoj, aj keď musíme niekedy vystúpiť zo svojej komfortnej  zóny
 • preberáme plnú osobnú zodpovednosť za svoj vlastný úspech
 • pracujeme naplno a usilujeme sa o dokonalosť
 • neustále napĺňame naše hodnoty

Tvoj bežný pracovný deň by mohol vyzerať asi takto:

Časť svojho času stráviš vybavovaním e-mailov a písomným odpovedaním na otázky našich súčasných aj potenciálnych zákazníkov a budeš zabezpečovať, aby z vašej komunikácie mali pocit výnimočnosti a uspokojenie, že sa im dostalo presne toho, čo potrebovali, aby sa mohli posunúť ďalej.

Súčasťou tvojej práce bude tiež vyhľadávanie kvalitných nehnuteľností  určených na predaj/kúpu.  Absolvovaním telefonických hovorov so súčasnými aj potenciálnymi klientmi . Budeš tiež odpovedať na telefonické otázky klientov, vrátane informácií o nehnuteľnostiach ktoré máme v ponuke o cenách a vo vhodných prípadoch a v správny čas tiež volajúcemu ponúkneš kúpu obdobnej nehnuteľnosti, ktorá by mohla spĺňať jeho požiadavky. Poradíš a pomôžeš klientom tiež so základnými stratégiami marketingu, ktoré používame, aby sa vo svojom obchodnom prípade posunuli ďalej a zjednodušili si život.

Tvojimi ďalšími povinnosťami môže byť aj:

 • Zúčastňovať  sa seminárov, (podľa potreby)

 Čo môžeš ako člen nášho tímu očakávať:

 • Nikdy nebudeš trestaný/a za iniciatívu vyriešiť problém zákazníka
 • Budeš súčasťou skvele pracujúceho a úžasného tímu, ktorého členovia sú nadšení pre to, čo naša firma zosobňuje a ich práca ich baví.
 • Bude ti poskytnutá podpora v podobe praktických informácií,  to všetko s jediným cieľom – aby si bol / a vo svojej práci úspešný / á.
 • Budeš mať príležitosť sa učiť a rásť – osobnostne i profesionálne – vďaka vzdelávaniu
 • Nie sme vždy  dokonalí, ale snažíme sa zo seba vydať maximum, pretože veríme, že človek môže robiť zázraky, keď chce a je im otvorený.

Takže k veci …

Keď si dočítal/ a až sem, niečo to znamená. Znamená to, že táto pozícia je tvojím volaním a mal/a by si sa nám  ozvať čo najskôr. Chceme o tebe vedieť!

Miesto výkonu práce : z domu

Časová náročnosť : Záleží na schopnostiach a časových možnostiach záujemcu o túto prácu, ale hľadáme niekoho kto je SZČO

1. krok – životopis a video : Natoč krátke 60-sekundové video o tom, prečo chceš s nami spolupracovať a prečo si práve ty tým najlepším človekom pre túto pozíciu a spoločne so svojím životopisom ho pošli na sona@merange.sk

2. krok – výberové konanie : Ak budeme mať na základe tvojho životopisu a videa pocit, že sa na túto pozíciu hodíš, ozveme sa ti a dohodneme sa na osobnom stretnutí.

Výberu ľudí do nášho tímu venujeme veľa energie  a času, pretože veľa investujeme do každého človeka, ktorého do nášho tímu prijmeme. Preto nám, prosím, neposielaj svoju prihlášku, pokiaľ nemáš naozaj vážny záujem.

Tešíme sa na tvoj e-mail!

Soňa Pokorná

Konateľ spoločnosti

Merange_reality

 

 

 

Ospravedlňujeme sa, ale komentár formulár je zatvorený v tejto dobe.